Оновлюємося :)

Для часних практиків

Підтримка проекту

Створюємо зручний майданчик для залучення та навчання студентів. Оплата за курси, CRM-системи, чат-боти, сторінки уроків, додаткові матеріали. Оптимізуємо школи під різний трафік. Майбутні учні школи за 2 кліки оплатять курс і зареєструються, швидкість переходів сторінками не дозволить роздумувати в очікуванні завантаження контенту.

Розробляємо лендинг, що продає, залучаємо цільову аудиторію для збору реєстрації на курс Розробляємо унікальний стиль дизайну сайту, опрацьовуємо логотип і бренд школи, організовуємо запуск. Консультуємо на вибір сервісів, навчаємо як використовувати різні платформи, допомагаємо у підборі команди, кураторів.

Збираємо красиві сторінки уроків. Міксуємо формати, використовуйте функціонал сценаріїв для створення індивідуальних траєкторій навчання. Випускаємо курси, марафони, платні майстер-майнди, клуби за підпискою — задіємо всі можливі способи монетизації контенту.

Наша робота полягає в тому, щоб знайти найбільш зручний та красивий спосіб вирішення задачі. Ми не працюємо з тими, чиї переконання суперечать нашим.

Ми любимо і вміємо точно вирішувати завдання експертів та практиків і покращувати життя людей — за допомогою дизайну, відео та текстів.

Для початку роботи нам треба поговорити. Достатньо розповісти про свій проект, зазначити контакти, і ми зв’яжемося, щоб усе обговорити.

Оновлюю...
  • У кошику немає товарів.