Оновлюємося :)

Навчальним проектам

Підтримка проекту

Налаштовуємо повний цикл робіт із комплексного рішення для створення онлайн-школи. Допомагаємо при переїзді з інших платформ, перевезти клієнтську базу, контент курсів та автоворонки. Підтримка 24/7. Допоможемо вирішити будь-яке питання. Реагуємо оперативно. Якщо потрібно налаштувати інтеграцію із зовнішнім сервісом, ми допоможемо зробити це, в адекватних обсягах завдань.

Легке зрозуміле заповнення контентом. Продає текст, який розкриває біль, закриває страхи, враховує бажання. Впроваджуємо маркетингову стратегію, яка збільшує конверсію. Вибудовуємо покрокову стратегію із запуску та продажу продукту. Проводимо аудит по конкурентам, виявляємо сильні/слабкі сторони, впроваджуємо найкраще

Наша робота полягає в тому, щоб знайти найбільш зручний та красивий спосіб вирішення задачі. Ми не працюємо з тими, чиї переконання суперечать нашим.

Ми любимо і вміємо точно вирішувати завдання експертів та практиків і покращувати життя людей — за допомогою дизайну, відео та текстів.

Для початку роботи нам треба поговорити. Достатньо розповісти про свій проект, зазначити контакти, і ми зв’яжемося, щоб усе обговорити.

Оновлюю...
  • У кошику немає товарів.